Sparge parola yahoo ! - Forum
Thursday, 2016-12-08, 5:03 PM
Totul despre Counter Strike 1.6
Welcome Guest | RSS
Main | Sparge parola yahoo ! - Forum | Registration | Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
Forum » Counter-Strike » Diverse » Sparge parola yahoo ! (Diverse)
Sparge parola yahoo !
kezmanDate: Sunday, 2009-03-08, 1:15 AM | Message # 1
Sergeant
Group: Administrators
Status: Offline
Tocmai am aflat si eu de noile metode de spart parole de Yahoo Messenger care chiar functioneaza si am decis sa vi le destainui chiar acum! Citind aceste randuri veti fi de acord cu termenii si conditiile furtului de ID-uri! James Black, un tip care a reusit performanta de a sparge deja 10.000 de id-uri intr-o singura saptamana a declarat ca in zilele in care sunt mari evenimente in intreaga lume se poate reusi cel mai des sa spargi parole de messenger. Este foarte simplu sa spargi parole. Trebuie doar sa actionezi in momentul potrivit, adica atunci cand traficul pe Internet este foarte mare.James Black ne-a dezvaluit in premiera o metoda de a face furt de parole de la cel putin 100 de persoane intr-o singura zi! Regula e simpla. De exemplu de Paşte este foarte usor! Stim cu totii ca există ouale rosii. Vopsiti 100 de ouă in rosu si apoi luati pixul si scrieti pe ou ID-ul persoanei respective si sub ID scrieti PAROLA. Luati un alt ou si apoi scrieti ID-ul altei persoane. Faceti CIOC-CIOC si BUM!Ati spart două parole in 5 minute. Simplu, nu?

Forum » Counter-Strike » Diverse » Sparge parola yahoo ! (Diverse)
Page 1 of 11
Search:

Copyright MyCorp © 2016 Make a free website with uCoz